Отель - ресторан "Жуведра"

Pесторан

Контакты

Как с нами связаться?:

Уютный ресторан с террасой и видом на близлежащее озеро Папловинис, позволит вам отлично провести время с друзьями, семьей, обсудить дела бизнеса и отдохнуть в уютной и романтической обстановке после насыщеного дня.

Зал ресторана - отличное место для проведения различных мероприятий, семейных торжеств, юбилеев, встреч, приемов и т. д. 

Профессиональный кухонный персонал, ответсвевннного готовит блюда для каждого гостя. Мы постоянно ищем новшевства и уделяем большое внимание улучшению своей работы.

Сезонность

Летом
Зимы
Все сезоны
Весна
Осень

Отзывы

Комментарий
 • Ig
  Ignalinos rajono turizmo informacijos centras
  2020-02-19

  Dėkojame už Jūsų pastebėjimus. Juos persiuntėme viešbučio-restorano "Žuvėdra" administracijai,

 • Nijolė Karlienė
  2020-02-16

  Laba diena, iš reto lankomės Jūsų restorane. Labai patikdavo Kėdainių bulviniai blynai. Šiandien, t.y. 2020-02-16 nutarėme vėl apsilankyti Jūsų restorane. Užsisakėme, kaip dažniausiai Kėdainių blynus su spirgais ir grietine. Maloni padavėja aptarnavo mus. Atneštoje lėkštėje buvo 2 mažiukai Kėdainių blynukai (greičiausiai Ignalinos blynukai, nes dydžiu miestai tai skiriasi, o mes tai valgėme Ignalinoje). Mano lėkštėje, ant blynukų, buvo uždėta 6, o dukros 7 mažyčiai spirgiukai, tikrai nemeluoju, mažesni už musę ir šalimas , iš vienos ir kitos pusės, po pusę arbatinio šaukštelio grietinės. Nesakyčiau, kad Kėdainių blynai kainuoja pigiai, tik 5,20 euro. Dar taip niekada nebuvo, išėjome lyg musę kandę. Ignalinoje kalbama, kad maistas Jūsų restorane priklauso, nuo virėjų pamainos, gal tai ir buvo mūsų nelaimei. Padavėjos paprašėme, kad perduotų virėjoms, kad taip negražu elgtis, bet kas iš to. Neveltui sakoma, kad šaukštas deguto visą statinę medaus sugadina.