Ignalina District Tourism Information Center

Hotel - Restaurant "Žuvėdra"

Restaurant

One of the main activities of the "Seagull" is catering services. Professional kitchen staff, responsible for preparing great dishes for every guest. We are constantly looking for innovations, we pay great attention to improvement. A cozy restaurant with a terrace and views of the nearby Paplovi Lake will allow you to spend your time with friends, family, business, and relax in a cozy and romantic setting after a good day. The restaurant hall is a great place to celebrate various occasions, family celebrations, anniversaries, meetings, receptions, etc. In each case there is a separate, satisfying guest's wishes menu.

Menu

Pizza
Lithuanian traditional dishes
Sushi
Lunch

Seasonality

All the year round

Amenities

Children's play area
Ballroom
Wi-Fi internet
Beautiful view (lake, forest, etc.)

Reviews

Comment
 • Ed
  Edis
  2023-10-11

  Zuvedra nera retoranas, ji - kavine/valgykla su didelemis kainomis valgyklai (jeigu tai butu restoranas, kainos butu OK). Ne restoranas todel, kad virtuve iki restorano netraukia 100 proc.! Net ir susiai su “tepamu sureliu” yra Maximos lygio, apie kitus patiekalus net nekalbu. Labai gaila, kad tokia puiki vieta yra tokio prasto lygio visomis prasmemis:(

 • Er
  Erika
  2022-08-11

  Buvome vakar užsukę vėlyvų pietų, turiu pripažinti, kad maistas tikrai labai skanus. nėra restorano lygio toli gražu, bet kaip užeigėlei be didelių lūkesčių tinkamas variantas :) Labiausiai nuvylė padavėjos. susiraukę, nepatenkintos, tiesiog ant veidų parašyta, kad dirba iš reikalo ir darbas joms yra kančia. už jų nemandagumą išvis didelis minusas. o dar ir išsidažiusi viena, kaip į karnavalą, kas automatiškai atgrąso. Tvarkykit aptarnaujantį personalą ir vėl norėsis pas jus grįžti.

 • So
  Sonata
  2021-08-12

  Teko pietauti ir labai nusivilti. Aptarnavusi padavėja buvo riebaluotom dėmėm nusėtais drabužiais ir prijuoste. Tai nuteikė labai nemaloniai. Staltiesės purvinos. Ant stalų nei druskos su pipirais nei servetėlių. Meniu ilgas, bet daugiau nei pusės patiekalų tądien nebuvo. Užsisakėm Superstarkį. Turėjo būti ryžiai, troškintos daržovės ir starkio file garstyčių medaus padaže. Gavom ryžius, sausą gabalą žuvies be jokio padažo, ryžių ir po skiltelę kepinto mėlyno svogūno ir paprikos. Kur dingo troškintos daržovės-nežinia. Desertui nusprendėm suvalgyt ledų iš maximos. Restoranas, vadinasi. Net iki valgyklos lygio netraukia. Skubiai keiskit personalą ir išsiskalbkit rūbus bei staltieses

 • Ig
  Ignalinos rajono turizmo informacijos centras
  2020-02-19

  Dėkojame už Jūsų pastebėjimus. Juos persiuntėme viešbučio-restorano "Žuvėdra" administracijai,

 • photo_006.jpg
  Nijolė Karlienė
  2020-02-16

  Laba diena, iš reto lankomės Jūsų restorane. Labai patikdavo Kėdainių bulviniai blynai. Šiandien, t.y. 2020-02-16 nutarėme vėl apsilankyti Jūsų restorane. Užsisakėme, kaip dažniausiai Kėdainių blynus su spirgais ir grietine. Maloni padavėja aptarnavo mus. Atneštoje lėkštėje buvo 2 mažiukai Kėdainių blynukai (greičiausiai Ignalinos blynukai, nes dydžiu miestai tai skiriasi, o mes tai valgėme Ignalinoje). Mano lėkštėje, ant blynukų, buvo uždėta 6, o dukros 7 mažyčiai spirgiukai, tikrai nemeluoju, mažesni už musę ir šalimas , iš vienos ir kitos pusės, po pusę arbatinio šaukštelio grietinės. Nesakyčiau, kad Kėdainių blynai kainuoja pigiai, tik 5,20 euro. Dar taip niekada nebuvo, išėjome lyg musę kandę. Ignalinoje kalbama, kad maistas Jūsų restorane priklauso, nuo virėjų pamainos, gal tai ir buvo mūsų nelaimei. Padavėjos paprašėme, kad perduotų virėjoms, kad taip negražu elgtis, bet kas iš to. Neveltui sakoma, kad šaukštas deguto visą statinę medaus sugadina.