Ignalinos rajono turizmo informacijos centras

Sodyba "Mažoji Šveicarija"

Kaimo turizmo sodybos

Kontaktai

Sodyba įkurta Ažušilės kraštovaizdžio draustinyje prie Žiežulinio ežero, netoli Lietuvos žiemos sporto centro.
Iki slidinėjimo, riedučių, dviračių trasos  - tik 50 m, iki kalnų slidinėjimo trasos - 1,5 km.

Rusiška garų pirtis įrengta atskirame 2 aukštų namelyje. Teikiamos pirtininko paslaugos. Šeimininkas turi Baltijos pirties akademijos baigimo sertifikatą.

Sodyboje įrengti 5 kambariai, 15 miegamų vietų.

Kalbos: lietuvių, rusų, lenkų.

Sodyba dirba visus metus.

Patogumai

Pirtis / Kubilas

Sezoniškumas

Vasarą
Visus metus

Atsiliepimai

Komentuoti
 • Ro
  Romas
  2023-01-25

  Viskas tiko ir patiko,labai graži sodyba,paslaugus šeimininkas,skanus maistas ir graži aplinka,rekomenduoju:)Būtinai sugrįšime dar.

 • Ra
  Rasa
  2023-01-24

  Rekomenduoju, labai patiko sodyba, vieta superinė, atvažiavę gavome skanią vakarienę, šeimininkas pagamino brandintos briedienos troškinį, vaikai pasiprašė net po antrą porciją, karsta pirtis ir kubilas jau laukė mūsų

 • Je
  Jelena
  2022-10-18

  Puiki vieta. Name yra viskas ko reikia patogiai viešnagei, pateiktos nuotraukos atitinka tikrovę. Šeimininkas dėmesingas, draugiškas ir atsakingas!!! Rekomenduoju ir rekomenduosiu savo draugams. Tikrai sugrįšime! Labai ačiū!!

 • Da
  Danguolė
  2022-08-03

  Ką tik pasibaigė 4 dienų stovykla suaugusiems. Mums čia buvo gerai, viskas tiko ir patiko. Švarūs kambariai, patalynė, sutvarkyta teritorija, pavėsinės, ypač nauja, medžiu kvepianti pavėsinė prie ežero. Ežeras ypatingas, smėlėtas pakrantė, valtis. Sodybos šeimininkas buvo dėmesingas, padėjo spręsti kilusias buitines problemas, pravedė įsimintiną pirties vakarą, kuris išsitiesė iki antros ryto, dalyviai mėgavosi pirtimi, procedūromis, kubilu, maudynėmis ežere. Viskas mums buvo gerai.

 • Kl
  Klientas
  2022-05-23

  Sodyba mėšlas paskutinis. Visi kampai apleisti, supuvę, apžėlę. sodybai reikia grandijozinio atnaujinimo, kad atrodytų bent panaši fotografijas. Senis sunkiai palieka sodybą nors ji išnuomota. Pirtis apleista, nurūkusi, lentos lubų atsilupusios. Pagrindiniame name iš viršutinio aukšto lubų besimaudant pradeda kiaurai lubas bėgti vanduo, seniui pranešus jis net nenustebo. Po kriaukle amžinai kažkas krebžda, neabejoju, kad peles ar žiurkes. Nevažiuokit!

 • Ma
  Martynas
  2022-05-22

  Visiška apgavystė. Šeimininkas labai nemalonus, net mužikiškas, pasitinka su patyčiomis ir sarkazmu. Aplinka visiškai apleista, primėtyta visur šlamšto. Šeimininkas pats didžiausias skrudžas - net pirties nekūrė daugiau 50 laipsnių, neva užtenka. Pati pirtis pripuvus, voratinkliais nuėjus, o šitos "pirties" įkurimas 50 eurų - mat į kainą neįeina, o kaina milžiniška. Šeimininkas labai mėgsta "važiuoti" ant visų, vietinius kaimo gyventojus vadina tinginiais alkoholikais, socialiai remtinais, bet pats save apibūdina labiau. Nevažiuokit ir kitus perspėkit - šitam žmogui nederėtų vykdyti turizmo verslo.

 • Bu
  Buvau .... nieka negryšiu..visų nuomonei pritariu. Gal 15 min. Ir nufilmuotų, mokam visi pinigus....
  2021-09-18

  Komentarą parašė viena iš Šeimininkų meilužių

 • Ne
  Netinka
  2021-08-31

  Žinau šią kaimo turizmo sodybą .Nėra viskas taip ,kaip rašo čia buvę poilsiautojai .Vargiai supranta jie ,kad gėles reikia ir ravėti ir prižiūrėti ,kad ne visos gėlės žydi vienu metu .Matosi ,kad turistai nežino ,kad žvejyba valstybiniuose ežeruose yra mokama , jeigu nuomoja šeimininkas , jis paprašo norinčio žvejoti turisto sumokėti .Ši pramoga neįeina į nemokamas paslaugas .Taip pat turistai nenutuokia ,kad kaime gyvena žmonės , o ne žvėrys , jie turi teisę pagal įstatymus į ramybę , todėl šeimininkas ,kaip jam ir priklauso ,turistų paprašo laikytis tvarkos. Keista ,negi turistai ,kurie buvo nepatenkinti ,pirtyje sėdi su rūbais ? Gerbiamieji ,panašu ,kad ne ten pataikėte ,kur norėjote .Čia kaimas ,vadinasi kaimo turizmas , gal sumaišėte su Turkija ? Yra turistų ,kurie pasiima ir išsiveža iš šeimininko šaldytuvo ungurį ,patinka kokia nors vaza ,kitas susižavi geru rankšluosčiu ,patalyne ,..Ar nesate kaime matę širšių ? O svarbiausia ,matosi ,kad meluojate ,, Niekam nerekomenduoju ir Aš nebent už tai mokėt nereikės ." Reiškia patiko ,tik norėtum ,kad būtų už ačiū ...Kažin ,emigrantai vištas peša už ačiū ?

 • 2021-08-11

  Nerekomenduoju. Kažkas baisaus. Netvarka baisulinė. Lupa pinigus už bet ką. Labai nemandagus šeimininkas, nesilaikantis žodžio, likom dar net apgauti. Jokio privatumo, sukasi pastoviai aplinkui, užkniso, dar ir su boba, pastoviai ale ateina moterys "ravėti" ką ten ravi nelabai suprantam, kad vazonuose auga piktžolės, gėlės žiedo nesimato. Drabužiai jo mėtosi, savo skudurus pastoviai vėdina. Pramogų nėra, kamuolių nėra, krepšinio stulpas ir tas nulinkęs. Nekalbu apie nuėjimą iki ežero taku, ne tik toli, bet tas takas medinis lentos neprikaltos, supuvusios labai nesaugu..jei lentos nėra, vaikas ir koją gali išsisukti nu nėra žodžių. Pats pirty gyvena, ką ten ir paprašysi kad užkurtų. Kazano puodai apleisti, prirūgę, visur mėtosi, smirda. Už žvejybą nori pinigus nulipti, gi čia ežeras neprivatus. Dar diriguoja garsiai muzikos neleiskit ir pan., Mes belekokius pinigus mokėjom ir dar aiškina.. Šaldikliai pridėti kaulų, bambalių, nešvaru, jo maisto pridėta, vos neapsivėmėm. Dėl apleistų kampų puola širšės. Dar pasakoti, pasakoti ir pasakoti. Povilo komentarui 100 proc. pritariu. Niekam nerekomenduoju ir Aš nebent už tai mokėt nereikės.

 • Jo
  Jolita
  2021-07-31

  Nerekomenduoju, trūksta tvarkos visur, šeimininkas visada būna sodyboje jokio privatumo nėra, pramogų nėra, užviska reik mokėt vienos saslykines už kūrimas kainuoja 3-4eur.