Ignalina District Tourism Information Center

Homestead "Little Switzerland"

Rural tourism homesteads

Situated in Ignalina, Žiežulinio sodyba offers self-catering accommodation with a terrace and free WiFi. The country house is in an area where guests can engage in activities such as skiing, cycling and darts.

This country house is fitted with 5 bedrooms, a TV, a dining area, a kitchen and a living room.

Žiežulinio sodyba offers a children's playground. A bicycle rental service and a private beach area are available at the property.

The homestead has 5 rooms, 15 beds.

Languages: Lithuanian, Russian, Polish.

The homestead is open all year round

Facilities

Sauna / Kubil

Seasonality

In summer
All the year round

Reviews

Comment
 • Li
  Lina Vi
  2024-01-19

  Atvykome apie 16 asmenų iš pajūrio ( kartu su vaikais) savaitgaliui. Apturėjome FANTASTIŠKĄ laiką, šeiminkas Arnoldas pagamino gurmaniškus žvėrienos troškinius, buvo labai skanu, visa aplinka tarsi pasakų namelyje :D visi turėjome veiklos, tiek suaugę tiek vaikai. Šeimininkas suorganizavo pasiplaukiojimą ežeru - nerealūs vaizdai, super laikas su artimaisiais, aprodė apylinkes, svetingumas puikus, kambariai švarūs, tvarkingi. Gailėjomės tik vieno - kad negalėjome pasilikti ilgiau. Jau rekomendavome draugams čia atvykti, rekomenduijame ir Jums!

 • Ju
  Jurgis
  2023-09-04

  Buvome atvyke savaitgaliui kartu su bendradarbiais. Neitiketinai idomi lokacija ir pati nakvynes vieta. Pirtis buvo puiki, kubilas taip pat. Daug erdves lakstyti, tvarkinga pievute, tinklinio tinklas, krepsys pastovejes, bet tikrai atlieka funkcija puikiai! Labai idomus seimininkas, be galo nuosirdus, padedantis ir turintis idomiu istoriju. Labai rekomenduoju praleisti bent kazkiek laiko kalbantis su juo, isgirsite idomiu istoriju. Taip pat yra priejimas prie ezero kranto, fainas lieptas sokinejimui, zodziu, puiki vieta, puiki lokacija, del muzikos problemu nekilo, daiktams susideti yra begales kambariu per du namelius, tad vietos tikrai nestinga. Nuosirdziai rekomenduoju sia vieta!

 • Br
  Bronė
  2023-07-27

  Tai visų pirma - tai ne sodyba, o sodų bendrija. Pilna nuolat čia gyvenančių žmonių, kurie, bėja, nėra labai draugiški atostogautojams. Skundžiasi dėl per garsiai žaidžiančių vaikų, o garsiau paleidus muziką - iškviečia policiją. Toliau, nuoširdžiai patariu - jeigu galite apsistoti kitur, taip ir padarykite. Namas apleistas, pilna šeimininko daiktų (mes virtuvėje net maisto neturėjome kur pasidėti, teko krauti ant palangių, nes visur šeimininko “dekoras”) Kalbant apie šeimininką, jį ten mačiau dažniau nei derėtų. Pastoviai trinasi aplinkui, kalbina, pasakoja savo gyvenimo istorijas, keikia visus aplink gyvenančius ir prieš tai apsistojusius. Aplinka verkiant prašosi remonto visur mėtosi šeimininko šiukšlės, lieptas sulaužęs, krantas nešvarus. Taip nei karto ir neissimaudėme ten, nes buvo baisu ir dėl savo ir dėl vaikų sveikatos. Teko važiuoti į netoli esantį ežerą. Vienintelis pliusas - nemažai veiklos mažamečiams vaikams. Nors ir tie - baseinas aplūžęs, batuto spiruoklės išlūžę. Jau daug metų lakomės prie skirtingų Lietuvos ežerų ir ši vieta pati blogiausia mano matyta. Beja, visi teigiami komentarai nupirkti, nepasitikėkite

 • Ka
  Karolis
  2023-06-18

  Buvo labai gerai praleistas laikas! Kazane gaminti patiekalai labai gardūs! Miegamos vietos labai patogios. Pati vieta tikrai magiška, ryte atsikėlus galima pasiklausyti paukščių įvairovės, gamta tiesiog super! Šeimininkas svetingai priemė, pamaitino, suorganizavo baidares, kominikacija tikrai gera!

 • Ro
  Romas
  2023-01-25

  Viskas tiko ir patiko,labai graži sodyba,paslaugus šeimininkas,skanus maistas ir graži aplinka,rekomenduoju:)Būtinai sugrįšime dar.

 • Ra
  Rasa
  2023-01-24

  Rekomenduoju, labai patiko sodyba, vieta superinė, atvažiavę gavome skanią vakarienę, šeimininkas pagamino brandintos briedienos troškinį, vaikai pasiprašė net po antrą porciją, karsta pirtis ir kubilas jau laukė mūsų

 • Je
  Jelena
  2022-10-18

  Puiki vieta. Name yra viskas ko reikia patogiai viešnagei, pateiktos nuotraukos atitinka tikrovę. Šeimininkas dėmesingas, draugiškas ir atsakingas!!! Rekomenduoju ir rekomenduosiu savo draugams. Tikrai sugrįšime! Labai ačiū!!

 • Da
  Danguolė
  2022-08-03

  Ką tik pasibaigė 4 dienų stovykla suaugusiems. Mums čia buvo gerai, viskas tiko ir patiko. Švarūs kambariai, patalynė, sutvarkyta teritorija, pavėsinės, ypač nauja, medžiu kvepianti pavėsinė prie ežero. Ežeras ypatingas, smėlėtas pakrantė, valtis. Sodybos šeimininkas buvo dėmesingas, padėjo spręsti kilusias buitines problemas, pravedė įsimintiną pirties vakarą, kuris išsitiesė iki antros ryto, dalyviai mėgavosi pirtimi, procedūromis, kubilu, maudynėmis ežere. Viskas mums buvo gerai.

 • Kl
  Klientas
  2022-05-23

  Sodyba mėšlas paskutinis. Visi kampai apleisti, supuvę, apžėlę. sodybai reikia grandijozinio atnaujinimo, kad atrodytų bent panaši fotografijas. Senis sunkiai palieka sodybą nors ji išnuomota. Pirtis apleista, nurūkusi, lentos lubų atsilupusios. Pagrindiniame name iš viršutinio aukšto lubų besimaudant pradeda kiaurai lubas bėgti vanduo, seniui pranešus jis net nenustebo. Po kriaukle amžinai kažkas krebžda, neabejoju, kad peles ar žiurkes. Nevažiuokit!

 • Ma
  Martynas
  2022-05-22

  Visiška apgavystė. Šeimininkas labai nemalonus, net mužikiškas, pasitinka su patyčiomis ir sarkazmu. Aplinka visiškai apleista, primėtyta visur šlamšto. Šeimininkas pats didžiausias skrudžas - net pirties nekūrė daugiau 50 laipsnių, neva užtenka. Pati pirtis pripuvus, voratinkliais nuėjus, o šitos "pirties" įkurimas 50 eurų - mat į kainą neįeina, o kaina milžiniška. Šeimininkas labai mėgsta "važiuoti" ant visų, vietinius kaimo gyventojus vadina tinginiais alkoholikais, socialiai remtinais, bet pats save apibūdina labiau. Nevažiuokit ir kitus perspėkit - šitam žmogui nederėtų vykdyti turizmo verslo.