Heimstätte "Mažoji Šveicarija"

Gehöft für ländlichen Tourismus

Kontakte

Heimstätte verfügt über 5 Zimmer, 15 Betten.

Sprachen: Litauisch, Russisch, Polnisch.

Heimstätte ist ganzjährig geöffnet.

Anlagen

Sauna / Kubil

Saisonalität

Im Sommer
Das ganze Jahr über

Bewertungen

Kommentieren
 • Bu
  Buvau .... nieka negryšiu..visų nuomonei pritariu. Gal 15 min. Ir nufilmuotų, mokam visi pinigus....
  2021-09-18

  Komentarą parašė viena iš Šeimininkų meilužių

 • Ne
  Netinka
  2021-08-31

  Žinau šią kaimo turizmo sodybą .Nėra viskas taip ,kaip rašo čia buvę poilsiautojai .Vargiai supranta jie ,kad gėles reikia ir ravėti ir prižiūrėti ,kad ne visos gėlės žydi vienu metu .Matosi ,kad turistai nežino ,kad žvejyba valstybiniuose ežeruose yra mokama , jeigu nuomoja šeimininkas , jis paprašo norinčio žvejoti turisto sumokėti .Ši pramoga neįeina į nemokamas paslaugas .Taip pat turistai nenutuokia ,kad kaime gyvena žmonės , o ne žvėrys , jie turi teisę pagal įstatymus į ramybę , todėl šeimininkas ,kaip jam ir priklauso ,turistų paprašo laikytis tvarkos. Keista ,negi turistai ,kurie buvo nepatenkinti ,pirtyje sėdi su rūbais ? Gerbiamieji ,panašu ,kad ne ten pataikėte ,kur norėjote .Čia kaimas ,vadinasi kaimo turizmas , gal sumaišėte su Turkija ? Yra turistų ,kurie pasiima ir išsiveža iš šeimininko šaldytuvo ungurį ,patinka kokia nors vaza ,kitas susižavi geru rankšluosčiu ,patalyne ,..Ar nesate kaime matę širšių ? O svarbiausia ,matosi ,kad meluojate ,, Niekam nerekomenduoju ir Aš nebent už tai mokėt nereikės ." Reiškia patiko ,tik norėtum ,kad būtų už ačiū ...Kažin ,emigrantai vištas peša už ačiū ?

 • 2021-08-11

  Nerekomenduoju. Kažkas baisaus. Netvarka baisulinė. Lupa pinigus už bet ką. Labai nemandagus šeimininkas, nesilaikantis žodžio, likom dar net apgauti. Jokio privatumo, sukasi pastoviai aplinkui, užkniso, dar ir su boba, pastoviai ale ateina moterys "ravėti" ką ten ravi nelabai suprantam, kad vazonuose auga piktžolės, gėlės žiedo nesimato. Drabužiai jo mėtosi, savo skudurus pastoviai vėdina. Pramogų nėra, kamuolių nėra, krepšinio stulpas ir tas nulinkęs. Nekalbu apie nuėjimą iki ežero taku, ne tik toli, bet tas takas medinis lentos neprikaltos, supuvusios labai nesaugu..jei lentos nėra, vaikas ir koją gali išsisukti nu nėra žodžių. Pats pirty gyvena, ką ten ir paprašysi kad užkurtų. Kazano puodai apleisti, prirūgę, visur mėtosi, smirda. Už žvejybą nori pinigus nulipti, gi čia ežeras neprivatus. Dar diriguoja garsiai muzikos neleiskit ir pan., Mes belekokius pinigus mokėjom ir dar aiškina.. Šaldikliai pridėti kaulų, bambalių, nešvaru, jo maisto pridėta, vos neapsivėmėm. Dėl apleistų kampų puola širšės. Dar pasakoti, pasakoti ir pasakoti. Povilo komentarui 100 proc. pritariu. Niekam nerekomenduoju ir Aš nebent už tai mokėt nereikės.

 • Jo
  Jolita
  2021-07-31

  Nerekomenduoju, trūksta tvarkos visur, šeimininkas visada būna sodyboje jokio privatumo nėra, pramogų nėra, užviska reik mokėt vienos saslykines už kūrimas kainuoja 3-4eur.

 • Po
  Povilas
  2021-07-26

  Toks įspūdis, kad sodyba issinuomuoji kartu su šeiminyku ir jodarbuotojais. Kurie gurkšnoja alutį ir žaidžia krepšinį. Šeiminykas visada būna sodyboj, vaiksto ant triusikų ir verkšlena ,kad per pigiai išnuomavo sodyba. Stengiasi už betka išreikalaut pinigų. Pramogų nera, ežeras už 230 m. Aplinka apleista pagal šeiminyka dėl to ,kad jam nugara skauda. Jo daikta ir drabužiai metosi visoj sodyboj. Užsisakai pirtį ir po kurio laiko jis atsiveda moterį kažkokia ir nuogi joja sėdi. Paprašyti apleisti patalpa jis tiesiog užsirakina . Už žvejyba nuomuotam valstybinemia ežeria reikalauja po 10 € uz 2 paras. Niekam nerekomenduoju nebent uz tai mokėt nereikės.

 • tu
  turistė
  2018-07-05

  Nepatiko netvarkinga aplinka, nemandagus šeimininkas