Ignalinos rajono turizmo informacijos centras

„Kelionė geležinkelio istorijos bėgiais“

Tai edukacinė ekspozicija skirta visoms amžiaus grupėms ir interaktyviai supažindinanti muziejaus lankytojus su geležinkelių paveldo istorija. Edukacinę ekspoziciją sudaro unikalūs, interaktyvūs eksponatai – informatyvūs stendai, magnetiniai žaislai, magnetinės lentos, kubai leidžiantys kiekvienam keliauti geležinkelio istorijos bėgiais ir pačiam pajusti istorijos savitumą.

Mediniai kubai, kuriais žaidžiama dėlionės principu, leidžia pažinti geležinkelių stočių kompleksų pastatus (vandens bokštus, depus, keleivių namus ir pan.)

Medinė magnetinė lenta „Traukinys“, ant kurios galima ne tik piešti su specialiu rašikliu, bet ir ant lentos dėti magnetines figūras, skaičius, raidžių rinkinius. Taip sukuriami įdomūs edukaciniai sprendimai leidžiantys labiau įsigilinti į kelionę „geležinkelio bėgiais“. Šis užsiėmimas tinka net vaikams nuo 3 metų.

Magnetinis žemėlapis su ženklais leidžiantis dėlioti ir sužinoti, kokios stotys buvo geležinkelio Sankt Peterburgas–Varšuva kelyje.

Informatyvūs stendai su išsamia informacija, pasakoja apie geležinkelių paveldą, apie geležinkelių plėtros poveikį žmogui, statiniams, struktūroms bei aplinkai. Supažindinama su plačiuoju ir siauruoju geležinkeliu ir su urbanistiniais  geležinkelių stočių kompleksų ypatumais.

Programa skirta iki mokyklinio amžiaus vaikams,  1 – 12 kl. moksleiviams, mokytojams, šeimoms, suaugusiems. 

Užsiėmimai vedami atsižvelgiant į dalyvių amžių.

Edukacinių užsiėmimų trukmė: nuo 30 min. iki 1 val.

 

Atsiliepimai

Komentuoti